HP ProLiant DL360 Gen7 Server

سرورHP مدل DL360 G7 با استفاده از ابزارهای هوشمند جهت مدیریت منابع برق و سیستم خنک گنندگی توانسته است کارآیی بالایی را جهت استفاده سرور hp در محیط هایی با فضای محدود ، به ارمغان آورد.سرورHP مدل DL360 G7 با استفاده از ابزارهای هوشمند جهت مدیریت منابع برق و سیستم خنک گنندگی توانسته است کارآیی بالایی را جهت استفاده سرور hp در محیط هایی با فضای محدود ، به ارمغان آورد.
در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید سرور hp می توانید با مشاورین ما در تماس باشید . 
این سرور hp به صورت یک یونیت (1U) بوده و با عملکرد بهبود یافته در استفاده از سی پی یو اینتل سری 5600 و تکنولوژی منحصر به فرد HP Thermal Logic که مدیریت استفاده از منابع مصرفی را فرآهم می آورد توانسته کارایی و انعطاف پذیری بسیار خوبی را برای استفاده کنندگان این سرور hp فراهم آورد.
همچنین این سرور دارای پورت iLO 3 می باشد . این پورت سخت افزاری شما را قادر می سازد که بتوانید از راه دور کارکردقطعات سرور را مانیتور کرده و میزان استفاده از منابعی که قطعات سرور hp از آن استفاده می کنند را مدیریت نمایید.

فن آوری داده پردازی آرنا مجری در زمینه فروش سرور hp ، فروش قطعات سرور hp ، پشتیبانی سرور و تعمیر سرور hp  آماده ارائه خدمت به شما و همکاران و مشتریان عزیز می باشد.
جهت استعلام قیمت سرور hp مدل DL360 G7 با شماره 02166563890 تماس بگیرید.

جهت استعلام قیمت سرور hp مدل DL360 G7 با شماره 02166563890 تماس بگیرید .