HP Server ProLiant

سرور اچ پی HP Server ProLiant DL120 Gen9

سرور اچ پی HP Server ProLiant DL120 Gen9 یک سرور با اندازه یک یونیت (1U) بوده و با قابلیت پشتیبانی از یک پردازنده (اینتل زئون سری های E5-2600 v3/v4 ) ارائه شده است.
این سرور با ترکیبی از کارایی بالا ،داران بودن منابع تامین برق موازی ( Redundancy) و بسط پذیری در منابع رم و حافظه ، توانسته در رده سروهای تک پردازنده ایی ، فعالیت های مجازی سازی (virtualization) و فعالیت های عمومی مشتریان را پاسخگو باشد.
از این بابت می توان این سرور را در رده سروهای اقتصادی و مقرون به صرفه قرار داد.

ترکیب کارایی و توسعه پذیری در یک سرور کوچک
HP SmartMemory از مفقود شدن داده های شما جلوگیری خواهد کرد و با افزایش قابلیت های مدیریت خطا، زمان خرابی را کاهش خواهد داد.
پشتیبانی تا 256 گیگابایت رَم با سرعتی برابر با 2133 مگاهرتز زنجیره ای از افزایش کارایی 14 درصدی را همراه خواهد داشت.
و البته این سرور اقتصادی می باشد، چرا که HP Smart Drives افزایش بهینه کارایی، ظرفیت و قابلیت اطمینان را برای نیازهای گوناگون و حجم کار مورد نیاز، فراهم کرده است. پشتیبانی تا 4 هارددیسک LFF و 8 هارددیسک SFF با سرعت انتقال 12 گیگابیت در ثاتیه برای SSD ها و HDD ها مبین همین مسئله می باشد.
ارائه 3 اسلات riser با تکنولوژی PCIe 3.0 امکان استفاده از یک GPU و همچنین کارت های شبکه را فراهم می کند، در نتیجه شاهد افزایش پهنای باند در ورودی و خروجی و همچنین بسط پذیری یکپارچه خواهیم بود.
سرور اچ پی پرولیانت DL120 Gen9 با ارائه دو عدد 1GbE و سه عدد اسلات PCIe  همچنین HP FlexibleLOM انتخابی، انعطاف پذیری بیشتری را در پهنای باند شبکه برای شما فراهم می کند، امری که باعث می شود دست شما در بسط دادن شبکه و یا تغییرات احتمالی باز باشد.

بهره وری در انرژی
پاور  gold redundant بیشتر از 92 درصد کارایی را برای شما فراهم خواهد کرد و این در حالی است که با امکانات HP power management نیز ترکیب شده تا مصرف و هزینه را کاهش دهد.
همچنین دمای محیط نیز تحت استاندارد ASHARE A3 قرار دارد تا شما را در کاهش هزینه های خنک سازی یاری نماید.

مدیریت زیرساخت چابک برای تسریع ارائه خدمات IT
در کنار HP Proliant DL120 Gen9 Server  نرم افزار HP OneView مدیریت یکپارچه ای را برای اتوماسیون در سراسر سرور، ذخیره سازی و شبکه فراهم می کنم.
شما دارای یک داشبورد آنلاین برای نظارت بر زیر ساخت های همگرا خواهید بود و توسط HP Insight Online پشتیبانی خواهید شد.
پیکربندی در رابط قابل گسترش میانافزار (UEFI) حالت بوت، ارائه محلی و راه دور با تأمین هوشمند و ابزار برنامه نویسی یا رابط HP RESTful از دیگر مزایای این سرور اچ پی می باشد.
همچنین امکان دسترسی از راه دور برای عملیات استقرار، نظارت و پشتیبانی، توسط HP ILO مقدور می باشد.
بهینه سازی سیستم عامل و به روز رسانی درایورها و کاهش خرابی با HP Smart به روز رسانی، متشکل از HP SUM و SPP.

کاوش گران در زمینه فروش سرور hp ، فروش قطعات سرور hp ، پشتیبانی سرور و تعمیر سرور hp به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
جهت استعلام قیمت سرور hp خانواده DL360 با ما تماس بگیرید.